Gorenja vas, 14. 6. 2019

ZAPISNIK 21. REDNEGA OBČNEGA ZBORA ŠD BLEGOŠ

Občni zbor je bil v četrtek, 14. 6. 2019, ob 12.00 v avli OŠ Ivana Tavčarja v Gorenji vasi. Udeležili so se ga učenci od 6. do 9. razreda, njihovi učitelji, trenerji in predsedstvo društva.

Predsednica Mihaela oblak Vehar je v uvodnem nagovoru pozdravila prisotne. Za delovno predsednico je predlagala Darjo Krek, za zapisnikarico pa Agato Bradeško. Za overovatelja zapisnika je predlagala Alenko Gartner Luznar in Igorja Pečelina. Navzoči so potrdili imenovanje vseh predlaganih in tudi predlagan dnevni red.

Občni zbor se je nadaljeval je s poročilom blagajnika za šolsko leto 2018/19, ki ga je pripravila blagajničarka Meta Tušar, prebrala pa delovna predsednica Darja Krek. Stanje na računu na dan 14. 6. 2019 je 6144,08 €. V poročilu nadzornega odbora, ki ga je pripravil Igor Pečelin, ni bilo pripomb. Prav tako disciplinska komisija, za katero je poročilo pripravila Alenka Gartner Luznar, v minulem letu ni obravnavala prekrškov. Obe poročili je prebrala delovna predsednica Darja Krek.

Ob multimedijski predstavitvi, ki jo je pripravila Mojca Mezeg Drmota, je bilo predstavljeno delovanje društva (treningi v posameznih panogah, tekmovanja) in dosežke članov. Predsednica je čestitala tekmovalcem in se zahvalila vsem, ki so sodelovali pri delovanju društva. V razpravi na poročilo ni bilo pripomb. Kot vsako leto je bil predstavljen film, ki je bil narejen iz slik, pridobljenih na različnih športnih tekmovanjih in športnih dogodkih.

Sledila je razglasitev najboljših športnikov šole in podelitev priznanj in nagrad za šolsko leto 2019/20. Nagrade najboljšim športnikom je podelil ravnatelj g. Izidor Selak.

Z izgradnjo nove športne dvorane, se bo nabor dejavnosti bistveno razširil.

Drugih pripomb in predlogov s strani članov društva, vodstva društva in udeležencev občnega zbora ni bilo.

Občni zbor so popestrile članice plesne skupine Step junior.

Najboljši športniki  in športnice šole 2017/18:
1. mesto:    Žan Šubic (384 točk)    Bina Čadež (318 točk)
2. mesto:     Nik Lučin (323 točk)    Rebeka Čadež (290 točk)
3. mesto:    Maks Filipič (319 točk)    Sara Peternelj (250 točk)
4. mesto:    Anže Jereb (272 točk)    Manca Dolinar (221 točk)
5. mesto:    Luka Šubic (256 točk)    Živa Kokalj (178 točk)
6. mesto:    Filip Peternel (212 točk)    Hana Oblak (170 točk)
7. mesto:    Tevž Filipič (198 točk)    Eva Cegnar (120 točk)
8. mesto:    Luka Jereb (183 točk)    Nika Stržinar (115 točk)
9. mesto:    David Ušeničnik (182 točk)    Zala Eržen (92 točk)
10. mesto:    Gal Dolenc (166 točk)    Neža Stržinar (75 točk)

Zapisala: Agata Bradeško